porosi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Startup

4 startup-e inovative që po ndryshojnë mënyrën e udhëtimit

Lajme

Huawei ndalon disa linja prodhimi të smartfonëve të saj

Teknologji

Krijohet iPhone X i dedikuar për Elon Musk

Lajme

Tatimet këshillojnë – Ja si bëhet saktësimi i vlerës së tatueshme

Strategy

WORDPRESS mbyll zyrën e saj gjigande

Intervista

Meliha Zyberaj dhe Roza Ndoci prezantojnë biznesin e tyre

Teknologji

Duke filluar nga muaji i ardhshëm fillojnë shitjet e Nokia 3310

Teknologji

Tashmë në Instagram bizneset mund të shtojnë një buton për të lënë takime

Slideshow

Harroni të kurseni për iPhone 8 – iPhone 7 Plus është çdo gjë që dëshironi

Sipërmarrje

Sipërmarrësi i një marke orash në heshtje investon miliona për një startup Suedez