Organizohet seminari i dedikuar për të gjitha farmacitë në Kosovë - Business Magazine Albania

Organizohet seminari i dedikuar për të gjitha farmacitë në Kosovë

farmacitë në Kosovë

DENIS GAFURI CONSULTING, CFO PHARMA dhe ODA E FARMACIVE të Kosovës organizojnë Seminarin më të madh të Farmacive në vend. Me datë 27 Mars 2021, është caktuar data e mbajtjes së seminarit më të madh dhe më të rëndësishëm të industrisë farmaceutike. I dedikuar enkas për të gjitha farmacitë seminari do të mbahet nga ora 08:30 – 16:30.

Tema kryesore që do të trajtohet është “Si ta bësh barnatorën tënde të suksesshme?” dhe nëntema “Teknika të menaxhimit për krizën që po e përjetojmë në ekonomi”. Do të jenë 8 (tetë) spikerë që do të shtjellojnë tema në fusha të ndryshme, me tema të mbështetura dhe të ilustruara me shembuj të industrisë farmaceutike, të cilat kanë të bëjnë me:

– Marketingu & Shitja;

– Plani i Biznesit;

– Burimet njerëzore;

– Administrimi;

– Legjislacioni;

– Financa.

QËLLIMI: të ofrohet informacion i kohëve të fundit lidhur me marketingun dhe shitjen, duke patur parasysh specifikat e barnatores si biznes, por edhe si shërbim.

Lexo: 4 mënyra se si ekipi juaj i shitjes mund të rikuperojë të ardhurat e humbura në 2021

| Seminari ështe i akredituar nga Oda e Farmacistëve me 6 Pikë Akredituese. Tarifa e pjesëmarrjes 30 €. |

MËNYRAT E PAGESËS:

  1. | Çmimi i biletës për pjesëmarrje: 30.00 € |; apo
  2. | Me blerjen e pakos së ofruar me produktet e caktuara në ofertë (të cilën e gjeni të bashkangjitur më poshtë), CFO PHARMA ofron pagesën e tarifës së Seminarit online “Si ta bësh barnatoren tënde të suksesshme”, i cili mbahet me datë 27.03.2021 |Me blerjen e ofertës nga CFO pharma, ju bëheni automatikisht pjesë e lojës shpërblyese, ku ndër të tjera, çmimi i parë është biletë për një çift: pushime në Turqi. 

APLIKIMI:

Rezervoni tani vendin tuaj, duke kontaktuar në:

– sales@denisgafuri.com

– 049 893 693

– https://forms.gle/3xLrLhWvAQr8SWd6A

https://denisgafuri.com/product/bilete-per-webinar-si-ta-besh-barnatoren-tende-te-suksesshme/?fbclid=IwAR34znGbKxUUg57dQqPKxsrJbczVprWCPhZ8Uaf1j3HZRFuMwojFO–lQhU

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #25 - Mars 2021

Kjo periudhë përkon me një vit të plotë në kushte pandemie në vendin tonë, në Europë dhe në mbarë botën. Në një vit ndodhën shumë zhvillime, të paparashkuara ndonjëherë më parë nga ne, duke hedhur poshtë shumë plane apo projekte tonat për rritjen. Por, në këtë kohë sipërmarrje të ndryshme u vunë në lëvizje për të gjetur zgjidhje të reja e për të siguruar mbijetesën.

Në këtë numër të revistës, vijnë zhvillimet përmes gjurmëve që kanë lënë tek industri, sipërmarrje apo individë sipërmarrës.

Pano Soko, ekonomist i njohur flet për efektet e paketave ekonomike të mbështetjes dhe nevojën për paketa ndihme në industritë e prekura.

Rubrika 3X3 i kushtohet industrisë së verërave. Nga intervistat tona me 3 prodhues rezulton se

verërat shqiptare janë të “paralizuara” nga pandemia.

Verërat janë në një trend me turizmin. Brunila Liçaj, profesore dhe eksperte në fushën e turizmit është optimiste për të ardhmen e kësaj fushe.

Në rubrikën e brandeve kemi sjellë, fabrikën e qumështit dhe prodhimeve të bulmetit “Lufra”, ndërsa një brand që po rimëkëmbet nga Kosova është prodhuesi i këpucëve artizanale “Perolli”. Të dy këto brande janë model frymëzimi për njerëzit e punës!

Një pjesë e rëndësishme e revistës i dedikohet konkursit dhe fituesve të Businessmag në …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0