marketing Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Marketing

11 sekrete që ekspertët e marketingut nuk duan që ju t’i dini

Business Pulse

A e dinit që ekzistojnë Podcaste edhe në gjuhën shqipe? Ja cilët janë 5 prej tyre!

Business Pulse

7 podcaste për biznesin dhe kreativitetin që duhet t’i dëgjoni me patjetër

Trajnime

Trajnim interaktiv 4 mujor me temë: “Aftësitë e Sipërmarrjes, Menaxhimit dhe Zhvillimit të një Biznesi të Suksesshëm”

Teknologji

Netflix po i kërkon konsumatorëve të bëjnë diçka të paimagjinueshme (A është kjo gjeniale apo diçka e çmendur)

Sipërmarrje

Ylli i Youtube tregon se sa para fiton nga një video me 1 milion shikime

Teknologji

Tani mund të luani shah në makinën e Tesla-s (VIDEO)

Sipërmarrje

Mark Cuban thotë se këto janë gabimet më trashanike që i bëjnë sipërmarrësit

Marketing

Ku po shkon bota e marketingut dhe internetit?! – Mesazhet e konferencës Spark.me 2019

Business Pulse

7 kurset më të mira të marketingut të mediave sociale që do të gjeni këtë vit

Evente

Data & Technology Meetup

Shtator 11, 2019
19:00