Teknologji

Makina elektrike Tesla e policisë amerikane mbetet pa bateri ndërsa po ndiqte të dyshuarin

Teknologji

Google Maps sjell një risi për autobusët në Prishtinë

Teknologji

Elon Musk lajmëron zgjerimin e kompanisë Tesla në vendet e Ballkanit

Lajme

Shoferi i makinës Tesla kapet duke fjetur gjatë vozitjes në autostradë

Teknologji

 Lamborghini do të krijojë makinën e parë hibride, Sian

Teknologji

Toyota do të përdorë robotë në lojërat Olimpike të Tokios

Uncategorised

Elon Musk thotë se makinat Tesla së shpejti do të jenë në gjendje të transmetojnë përmbajtje nga Netflix dhe YouTube

Teknologji

Tani mund të luani shah në makinën e Tesla-s (VIDEO)

Teknologji

E ardhmja e makinës Bentley duket fantastike (VIDEO)