Media&PR

Kur komunikimit i mungon buzëqeshja!

Albana Mucaj 2 javë më parë
Teknologji

Porsche Studio e re hapet në Milano me një ambient unik

Marketing

Lamtumirë YouTube…tani vjen?!

Marketing

5 Pyetjet që duhet të bëni gjatë një interviste me kandidatë në fushën e marketingut

Marketing

Mjeshtëria e shitjes (16): Pikat kryesore gjatë komunikimit me klientin

Sipërmarrje

ZanaTeam, Biznesi i maturantëve të Don Bosko

Media&PR

Dëmet e pallogaritshme të një lajmi të rremë. Kolegji Universitar “Bedër” tryezë për “fake news”

Strategy

Ketan Makwana: “Sekreti për shitje të suksesshme është të kuptosh sjelljen dhe qëndrimin e konsumatorit”

Marketing

Reklama shqiptare me një mesazh diskriminues

Strategy

Si të maksimizoni produktivitetin ?

Faqe 1 nga 23123...E fundit »