Trajnim nga Arjeta Dhima: "E folura në publik" - Business Magazine Albania

Trajnim nga Arjeta Dhima: “E folura në publik”


Të dalësh të flasësh para një publiku duket gjëja më e vështirë? Dridhesh, djersitesh, ke emocione të forta, mungesë vetëbesimi? 98% e njerëzve përjetojnë të njëjtën gjë para një audience, edhe njerëzit më të famshëm. Tani ke në dorë ta mposhtësh këtë frikë!

Vjen për herë të parë në Shqipëri, nga trajnerja dhe mentorja ARJETA DHIMA, TRAJNIMI “E FOLURA NË PUBLIK”.

Mëso të artikulohesh saktë, me ngjyrën e duhur të zërit, si të qëndrosh dhe të ecësh me më shumë vetbesim, si të tërheqësh vëmendjen e publikut, si të impresionosh, si të luash me vokalin, si të zotërosh çdo skenë ku je.

Trajnimi është i hapur për politikanë, lektorë, liderë nga fusha të ndryshme, CEO, spikera, moderatorë dhe çdokënd tjetër që do të investojë tek vetja.

Kontakto tani për më shumë informacion: +355 67 200 6777

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #33 - Nëntor 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0