Trajnim nga Arjeta Dhima: "E folura në publik" » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 09/11/2018

Trajnim nga Arjeta Dhima: “E folura në publik”

Share
nga Anerola Torollari
Nën 09, 2018
Studied at Faculty of Science, Content Editor Biznesi at Business Magazine
lexo me teper >

Të dalësh të flasësh para një publiku duket gjëja më e vështirë? Dridhesh, djersitesh, ke emocione të forta, mungesë vetëbesimi? 98% e njerëzve përjetojnë të njëjtën gjë para një audience, edhe njerëzit më të famshëm. Tani ke në dorë ta mposhtësh këtë frikë!

Vjen për herë të parë në Shqipëri, nga trajnerja dhe mentorja ARJETA DHIMA, TRAJNIMI “E FOLURA NË PUBLIK”.

Mëso të artikulohesh saktë, me ngjyrën e duhur të zërit, si të qëndrosh dhe të ecësh me më shumë vetbesim, si të tërheqësh vëmendjen e publikut, si të impresionosh, si të luash me vokalin, si të zotërosh çdo skenë ku je.

Trajnimi është i hapur për politikanë, lektorë, liderë nga fusha të ndryshme, CEO, spikera, moderatorë dhe çdokënd tjetër që do të investojë tek vetja.

Kontakto tani për më shumë informacion: +355 67 200 6777Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00