Wikipedia Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Amazon dhuron 1 milion dollarë për organizatën e Wikipedias

Thirrje per Aplikime

Kosova dhe Shqipëria pjesë e garës më të madhe të fotografisë, WIKI LOVES MONUMENTS

Teknologji

Road Trip, aplikacioni që lidh Wikipedia me vendet ku udhëtoni

Media&PR

OSCAL 2018, përgatitjet për edicionin e 5-të të konferencës ndërkombëtare Open Source Conference Albania

Teknologji

Çfarë është kërkuar më shumë në Wikipedia për vitin 2017?

Slideshow

Fillimet e 14 website-eve të kompanive më të mëdha

Intervista

Nafie Shehu: “OSCAL e hapur për të gjithë ata që duan të mësojnë për lirinë e teknologjisë”

Lajme

Ditët kalojnë shpejt, OSCAL 2017 është duke ardhur…

Lajme

Organizohet Wiki Weekend 2016

Thirrje per Aplikime

“Wiki Loves Monuments 2016”, gara e fotografive të monumenteve

Evente

Trajnim nga BERZH – Si të menaxhoni një kompani konsulence?

Tetor 29, 2018
- 30 Tetor, 2018 dhe 20-21 Nëntor 2018, ora 9:00 AM - 5:30 PM

Panairi i 21 i Librit “Tirana 2018”

Nëntor 14, 2018
– 18 Nëntor ora 08:00 - 21:00