tregun shqiptar Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

Kantina Alimani, një emër i ri në tregun e verës në Shqipëri

Intervista

Si u rrit portali Mundësi.al? – Intervistë me Edona Daçi, themeluese e saj

Intervista

Olisa Porodini: “Website i era.al, kartëvizita jonë për të gjithë klientët”

Lajme

EasyPay po eksploron mënyra të reja për të revolucionarizuar pagesat elektronike dhe transfertat e parave në Shqipëri

Intervista

“ICT Diploma e Vitit”, Albana Roçi: “Iris Recognition një ndër metodat me të sigurta”

Media&PR

Clicheshop.al – Një tjetër brand shqiptar i bashkohet të ardhmes online

Lajme

Genti Beqiri, Drejtori Ekzekutiv i AIDA jep dorëheqjen

Lajme

EasyPay vazhdon të sjellë risi në tregun shqiptar të pagesave

Lajme

Doing Business 2017 – Ku renditet Shqipëria?

Lajme

Cilat janë profesionet më të kërkuara në Shqipëri?