snapchat Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Aplikacionet dhe lojërat më të mira për vitin 2019, sipas Apple

Teknologji

Aplikacioni i Facebook “Threads”, që rivalizon Snapchat, testohet fshehtas

Business Pulse

Të rinjtë shqiptarë drejt Instagram e YouTube. Ku është Facebook?

Internet

Ky është aplikacioni që i bën njerëzit ‘të lumtur’

Business Pulse

Apple zbulon aplikacionet më të mira për vitin 2018

Lajme

Reduktimi i kohës në mediat sociale me 30 minuta në ditë ul rrezikun nga depresioni

Teknologji

Facebook prezanton më në fund funksionalitetin e shumëpritur nga të gjithë

Internet

WhatsApp më në fund mundëson video telefonatat në grup

Lajme

Snapchat shfaq probleme për disa përdorues për herë të dytë brenda dy javëve

Lajme

Njerëzit janë duke dhuruar para për Kylie Jenner që ajo të bëhet miliarderja më e re në botë