sistemit të zgjidhjeve LSI Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Samsung hap Qendrat Globale të IA në Mbretërinë e Bashkuar, Kanada dhe Rusi

Teknologji

Galaxy S9 dhe S9 Plus vijnë me funksionalitete që bëjnë matjen e tensionit të gjakut dhe nivelit të stresit

Mobile

Samsung dhe Disney Krijojnë Emojit Magjike për Galaxy S9 e S9+

Media&PR

Samsung lançon linjën e re të TV QLED për vitin 2018 në Eventin First Look në New York

Slideshow

Ndërtuar për mënyrën se si komunikojmë sot: Samsung Galaxy S9 dhe S9+

Teknologji

Samsung ISOCELL Dual Software Solution Mundëson Karakteristikën e Kamerës së Dyfishtë në një Gamë më të Gjerë Smartphonësh

Media&PR

Samsung vlerësohet me 36 çmime për dizajnin dhe teknologjinë e shkëlqyer në CES 2018 Innovation Awards

Teknologji

Pajisjet e reja të Samsung Gear – Gear Sport, Gear Fit2 Pro, Gear Icon X – kombinohen më së miri me Jetën Inteligjente, Fitnesin dhe Shëndetin

Slideshow

Samsung Përgjysmon Kohën e Larjes së Rrobave me Teknologjinë Inovatore QuickDrive™

Slideshow

Samsung Electronics Debuton Tre Monitorë të Rinj Profesionalë për Vendin e Punës Modern në IFA 2017