Serbi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Nish-Merdar, Serbia merr 100 milionë euro financim për ndërtimin e autostradës

Business Pulse

Volkswagen së shpejti “Made in Serbia”

Business Pulse

Lugina e Preshevës i kërkon Kosovës të heqë taksën 100 % për bizneset shqiptare

Teknologji

Ja si Serbia po rritet falë teknologjisë

Lajme

Shqipëri-Serbi, paketa turistike të përbashkëta

Lajme

Studimi i ri nga McCann: 20,000 punonjës pushtojnë rrugët për të njohur konsumatorët

Lajme

Raiffeisen Bank nderohet me çmimin “Banka më e mirë e huaj” në Shqipëri nga EMEA Finance

Lajme

Ja sa është paga mesatare në Shqipëri, rajon dhe Evropë…

Sipërmarrje

River Styxx Capital do të blejë 85 % të aksioneve të Telenor Banka në Serbi

Lajme

“Airbnb”: Shqipëria, më e lira në Europë pas Maqedonisë