rënie Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Diaspora Shqiptare: Coronavirusi infekton sistemin ekonomik!

Lajme

OECD: Koronavirusi mund të çojë Europën në recesion

Lajme

Turizmi dhe bizneset do të kenë një vit kritik pas tërmetit

Lajme

Shqipëria mes 20 vendeve që përballen me kolapsin e rënies së popullsisë

Lajme

Konfindustria: Euro po shënon nivelin më të ulët historik në këto 12 vite

Lajme

Eksportet bien gati 4% në gjashtë muajt e parë të vitit

Lajme

Analistët: Problemi më i madh i Huawei është pasiguria

Lajme

Euro zbret nën 128 lekë

Lajme

Zhvlerësimi i euros, humbin kursimtarët, fitojnë kredimarrësit

Teknologji

Ja cilat janë markat më të vlefshme të makinave në botë