puna Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Disa mënyra për të qenë i dobishëm në vendin e punës

Karriera

Nuk është turp të pranoni që ju kanë larguar nga puna

Strategy

4 shenja të qarta që tregojnë se jeni gati për të lënë punën

Strategy

Si të përfitoni sa më shumë nga dita juaj e punës

Strategy

Ja cilat janë 10 arsyet që ju detyrojnë të lini punën

Business Pulse

5 këshilla për punën dhe karrierën nga novelistja e mirënjohur Toni Morrison

Strategy

Si të kërkoni dhe të merrni më shumë fleksibilitet në punë

Horoskopi i biznesit

Puna që ju përshtatet sipas shenjës së horoskopit

Business Pulse

Edhe puna ka limit! Elon Musk është i lodhur nga rutina e tij

Horoskopi i biznesit

Ja çfarë sjell kjo javë për shenjën tuaj të horoskopit