printerave Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Samsung DeX u Mundëson Produktivitet Punonjësve Lëvizës duke e zgjeruar Smartphon-in edhe në Desktop

Teknologji

Pajisja e re Gear 360 e Samsung realizon video të vërteta 4K dhe shkrepje të figurës 360 gradë

Teknologji

Zbuloni mundësitë e reja me Samsung Galaxy S8 dhe S8+: Smartphon-ët pa kufij

Lajme

Samsung Electronics lançon Kinemanë e së Ardhmes me Teknologjinë e Re të Ekraneve për Kinema

Lajme

Samsung i bashkohet Komunitetit Zvicerian të Orëve të Çmuara në Baselworld 2017

Teknologji

Linja e televizorëve QLED 2017 Samsung vlerësohet me çertifikimin UHD Alliance Premium

Lajme

Samsung fiton 49 Çmime “iF Design Awards”

Teknologji

Samsung Prezanton Televizorët e Rinj Lifestyle në Eventin e Lançimit Global në Paris

Teknologji

Samsung prezanton telefonin e mençur Xcover 4 të fortë, por elegant gjatë Kongresit Botëror të Celularëve në Barcelonë

Teknologji

Samsung prezanton Gear VR e re me telekomandë, duke zgjeruar ekosistemin e Gear VR për një eksperiencë më të lehtë dhe më të këndshme