ndjekës Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Instagram do të fillojë të vendosë reklama në komandën tuaj “Explore”

Zhvillim personal

4 Mënyra sesi një ndjekës mund të bëhet lider

Strategy

Pse nuk duhet të jesh modest?

Business Pulse

Zuckeberg: Maqedonia është një burim për “Fake news”

Business Pulse

Twitter fiton shuma marramendëse falë Donald Trump

Sipërmarrje

5 këshilla suksesi nga multimilioneri Manny Khoshbin

Marketing

Rory Sutherland, zëvendës presidenti i Ogilvy & Mather UK është folësi kryesor i Spark.me 2017

Lajme

Sharad SAGAR, një nga 100 sipërmarrësit më të rinj dhe të fuqishëm të botës, është folësi i parë i SPARK.ME 2017

Teknologji

Youtube lançon videot live në aplikacionin mobile

Media&PR

Njihuni me blogeren 22-vjeçare, e cila paguhet 15,000 $ për një postim të vetëm në Instagram

Evente

Data & Technology Meetup

Shtator 11, 2019
19:00