moment historik Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Si e mat Tim Cook suksesin e Apple?

Marketing

Lufra: 25 vite në tavolinat e shqiptarëve

Intervista

Arabia Saudite i jep nënshtetësinë një roboti

Teknologji

Snapchat është tashmë më i vlefshëm se Ferrari dhe Twitter së bashku

Teknologji

Trenat në Holandë tani përdorin tërësisht energjinë e erës

Lajme

Samsung Kryen me Sukses Provën e Prototipit 5G me Korporatën e Komunikimit China Mobile

Teknologji

Samsung Electronics prezanton ekranet e para Premium në botë

Evente