Microsoft Albania Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Microsoft në bashkëpunim me universitetet sjell eventin “DigiGirlz Albania”

Teknologji

Vajzat nxiten të studiojnë IT. Epitech përgjysmon tarifat në dy vitet e ardhshme  

Teknologji

“Refresh IT”, konferenca e Microsoft kushtuar profesionistëve dhe drejtuesve të biznesit  

Media&PR

Rikthehet në Tiranë edicioni i 2-të i AllWeb – Konferenca e parë dedikuar Komunikimit Dixhital dhe Web-it

Lajme

Organizohet Konferenca: “Sinergjia midis certifikimit të njohurive, akademisë dhe punësimit”

Media&PR

Mbyllja e aplikimeve mbledh në Tiranë jurinë e edicionit të pestë të Albanian ICT Awards

Thirrje per Aplikime

Kush do të përfaqësojë Shqipërinë në Finalen e Kampionatit MOS në SHBA?

Lajme

“Si po transformohet edukimi në Shqipëri?” Michael Kogeler në “Konferencën Transformimi Dixhital i Edukimit”

Lajme

Konferenca “Transformimi Dixhital i Edukimit” sjell zhvillime për sektorin edukativ në Shqipëri

Evente