Mergim Cahani Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Top 10 startup-et shqiptare sipas StartupRanking

Teknologji

Gjirafa do të dixhitalizojë Ballkanin. Kompania kosovare financohet 6.7 milionë dollarë nga Rockaway Capital

Startup

Top 5 Startup-et për të cilat BusinessMag ka shkruar më shumë!

Startup

Gjirafa përzgjidhet në mesin e Top 13 Startup-ve në Europë dhe Unicorn i ardhshëm

Startup

Top 10 startup-et shqiptare në renditjen botërore

Media&PR

Mes emocionesh dhe surprizash hapet edicioni i 6-të i Albanian ICT Awards

Lajme

Gjirafa feston 3 vjetorin e themelimit të saj

Startup

Startup Grind Tirana, vendi i takimit të sipërmarrësve të ardhshëm

Intervista

Mërgim Cahani: HAJDE TE NE të punojmë bashkë dhe t’i japim zgjidhje problemit

Intervista

Julia Goga-Cooke: Kalimi nga i punësuar në BOS I VETVETES është vërtet emocionues