Mastercard Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Çfarë po ndodh me Libra? eBay, Stripe dhe Mastercard tërhiqen nga projekti

Teknologji

PayPal po lançon një platformë e-commerce për bizneset. Pse duhet t’i bashkoheni?

Teknologji

“Project Libra”, plani sekret i Facebook

Travel

Ky është qyteti më i vizituar në botë për vitin 2018

Teknologji

Mastercard po bashkëpunon me Microsoft për një platformë të re pagesash

Media&PR

Televizorët Smart 2018 të Samsung Electronics Janë të Parët Produkte të Çertifikuara nga Industria për Sigurinë e Shtuar

Lajme

MasterCard i jep fund nënshkrimit të faturave

Lajme

EasyPay zgjidhet ndër tre kompanitë më të mira financiare në Europë në FI

Teknologji

Ja cili është modeli më i sigurtë i kartave të kreditit

Personazhe

Youth Talks me Edmond Lekën