LED Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Samsung dhe MSC Cruises fitojnë çmimin e parë për projektin e brendshëm LED

Teknologji

Inteligjenca Artificiale në tualetet tuaja!

Business Pulse

Samsung prezanton të mahnitshmen Galaxy J6 e re

Mobile

Samsung dhe Disney Krijojnë Emojit Magjike për Galaxy S9 e S9+

Media&PR

20th Century Fox, Panasonic dhe Samsung fitojnë Momentin për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të shikimit me teknologjinë HDR10+

Media&PR

Samsung dhe Amazon Prime Video Lançojnë të Parët Përmbajtjen HDR10+

Teknologji

Krijohet ora e parë e pajisur me panel diellor

Lajme

Alcatel sjell telefonin vetëm për rrjetet sociale

Teknologji

Speedo dhe Samsung Krijojnë Dallgë Partneriteti për të Sjellë tek Gear Fit2 Pro dhe Gear Sport Aftësitë më të Mira Gjurmuese në Not

Slideshow

Samsung Përgjysmon Kohën e Larjes së Rrobave me Teknologjinë Inovatore QuickDrive™

Evente