kriptovaluta Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Hakerët vjedhin 49 milionë dollarë nga një bursë e kriptovalutave

Teknologji

As Mark Zuckerberg nuk mund të përqendrohet në Facebook. Libra mund të jetë shpërqendrimi i tij më i madh

Teknologji

Facebook pritet të prezantojë projektin Libra Bllokchain javën e ardhshme

Teknologji

“Project Libra”, plani sekret i Facebook

Lajme

Kriptovalutat, Rama: po bëjmë gati ligjin

Lajme

Facebook dhe Instagram ndalojnë reklamat për bitcoin dhe kriptovalutat e tjera.