kamer Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Pse duhet të ruhemi nga Smart TV?

Teknologji

BMW drejt makinave pa pasqyra

Teknologji

Samsung prezanton telefonin e mençur Xcover 4 të fortë, por elegant gjatë Kongresit Botëror të Celularëve në Barcelonë

Teknologji

Samsung Zgjeron Portofolin e Tabletëve me Galaxy Tab S3 duke ofruar argëtimin dhe produktivitetin e pajisjeve të lëvizshme

Teknologji

Përmbledhje e prezantimit të serisë së re Galaxy A dhe orës Gear S3 (Video)

Lajme

Me vetëm analizimin e shprehjes së fytyrës tuaj eBay ju tregon çfarë dhuratash të blini për Krishtlindje

Teknologji

Çfarë ka në plan të prezantojë këtë vjeshtë Snapchat?

Teknologji

Microsoft lançon celularin e ri nga Nokia

Teknologji

Google pezullon pa afat ‘Project Ara-ën’