ikona Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Si të krijoni një broshurë në Google Docs për punët tuaja?

Strategy

5 mënyra për të krijuar një e-book që audienca juaj do ta pëlqejë

Teknologji

Instagram me ndryshime. Ja si do të duket aplikacioni

Business Pulse

Edhe Shqipëria ka tashmë një të punësuar në kompaninë Samsung

Internet

YouTube vjen me logo dhe përditësime të reja

Teknologji

Ja çfarë duhet të dini për funksionalitetet e fshehura të iOS 10

Slideshow

Ja cili është fonti dhe ngjyrat e përdorura më shumë në markat më të suksesshme të botës

Teknologji

Çfarë ndryshimesh ka sjell Google Maps në ndihmë të përdoruesit?

Teknologji

WhatsApp tashmë do iu lejojë të ktheni mbrapsht mesazhet e dërguara gabimisht

Teknologji

Në Facebook tashmë mund të shisni dhe të blini