hotele Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Startup

4 startup-e inovative që po ndryshojnë mënyrën e udhëtimit

Business Pulse

Çfarë të bëni në Shkurt në Tiranë

Lajme

2017: ekonomia rritet 3.84% sipas INSTAT

Sipërmarrje

Priceline tashmë quhet Booking Holdings…me ndihmën e Booking.com

Travel

Njihuni me të vetmin qytet në Shqipëri që nuk ka hotele

Travel

Tashmë nuk do të keni më nevojë të bëni Check-in

Intervista

Mërgim Cahani: HAJDE TE NE të punojmë bashkë dhe t’i japim zgjidhje problemit

Lajme

Zbuloni shërbimet e reja për subjektet akomoduese në E-Albania

Teknologji

Lufthansa mbështet risitë dhe lejon shitjen e biletave të avionit nëpërmjet kanaleve dixhitale të palëve të treta

Strategy

Ja cili është sekreti për të patur një biznes të suksesshëm