grupe Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Nën moton “E ardhmja është private” Facebook sjell 5 njoftimet më të rëndësishme nga konferenca F8

Strategy

5 mënyra se si kompanitë mund të përshtaten ndaj ndryshimeve të reja në Facebook

Intervista

“Vlera Network”, një platformë shqiptare që i bën të gjitha

Trajnime

Trajnim: “Kodi i punës – ndryshimet e fundit”

Startup

Shpallen fituesit e Startup Live Tirana, “Nimbus” merr çmimin e parë

Strategy

Si përdorimi i gjesteve të duarve iu ndihmon të kaloni frikën nga të folurit në publik?

Slideshow

16 logo kreative që do iu bëjnë t’i shikoni dy herë

Teknologji

4 mënyra se si shpikësit mund të përfitojnë nga përdorimi i LinkedIn

Startup

“Apple nuk po ndihmon dhe Startupet duhet të ndryshojnë botën”, fjala e Negroponte në WBF

revista

Si të drejtojmë Focus Groups *: Ja shembulli i kompanisë ‘Seagate’