gjiknuri Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Një tjetër ofertë për kuksianët

Lajme

Shoqëri e përbashkët për mirëmbajtjen e TAP dhe shtrirjen e rrjetit gazsjellës në Shqipëri

Lajme

Studioni në degët e inxhinierisë. Ftesa vjen nga ministri i Energjisë

Lajme

Hekurudha Tiranë-Durrës-Rinas, 35.4 mln euro grant nga BE

Lajme

Ja rrugët që pritet të përmbyllen brenda 4 vitesh, sipas Ministrit të Infrastrukturës

Lajme

Tarifa e ujit, sërish drejt rritjes

Lajme

Aeroporti i Vlorës, nis me kosto 2.5 milionë euro në vit për buxhetin  

Lajme

Furnizimi me ujë. Shtyhet një muaj afati për deklarim vullnetar

Lajme

Premtime të pjesshme për naftëtarët e Ballshit

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM