fushata Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Marketing

Podcast, një mundësi e mirë për reklamim

Strategy

Si të ktheni një hobi në një biznes të ardhurash me vetëm 4 hapa?

Teknologji

Si po e përdorin brandet realitetin e shtuar (AR)?

Marketing

Reklama raciste e Dove nga “i zi të bën të bardhë”

Lajme

“Hack Day Kosovo 2017” bëhet pjesë e aktiviteteve të BE për sigurinë kibernetike

Marketing

Dove krijon shishet e reja të shampos për çdo lloj trupi dhe njerëzit po tallen me të