fondacion Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

Intervistë me Priscilla Chan: Historia e saj e filantropisë

Lajme

Jack Ma, shpejt mësues i anglishtes. Ngre edhe fondacionin me emrin e tij

Teknologji

Bill dhe Melinda Gates investojnë 4 milionë dollarë për të ndihmuar në luftimin e malaries

EU Corner

Mirëqenia e të rinjve? Jemi të parafundit në Ballkan

Lajme

Akademia, aplikacioni nga Kosova triumfon në garën rajonale për “Biznes plane të Gjelbërta dhe Inovative”

Trajnime

Seria e trajnimeve iOS Development – Get Ready to Work

Thirrje per Aplikime

Ke një ide inovative? Imagjino dhe krijo “botën” ku do të jetosh!

Slideshow

10 citime frymëzuese nga femra frymëzuese biznesi

Marketing

5 gjërat themelore të përditshme për të ndërtuar një biznes të suksesshëm online

Strategy

“Top 10” website-et më të mira për sipërmarrësit