eksplorim Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

10 këshilla për fillimin e biznesit tuaj kur jeni mbi 50 vjeç

Teknologji

Pse hapësira po bëhet një vend i rrezikshëm për të bërë biznes?

Travel

Çfarë të bëni në një ditë me shi në Tiranë?

Business Pulse

A është suksesi një çështje fati?

Travel

Vizioni i Elon Musk për të ardhmen tonë në hapësirë vjen me një kosto serioze

Trajnime

Cikli i trajnimeve: Rrjeti i mentorëve të rinj

Strategy

LinkedIn po teston një funksionalitet të ri që iu lejon të zgjidhni mentorin tuaj

Travel

Si të kuptosh se është koha e duhur për të udhëtuar?

Strategy

4 mënyra sesi të largoheni nga zona juaj e komfortit dhe të arrini të pamundurën

Teknologji

Elon Musk dhe SpaceX po çojnë njerëz në Hënë