dëshirë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

4 mësime për të arritur qëllimet tuaja

Lajme

Klejda Bega, shkencëtarja shqiptare që ka në dorë të gjithë gjithësinë tonë

Strategy

Nuk doni që ta shpenzoni kot jetën tuaj? Ja 6 gjërat që nuk duhet të bëni më

Strategy

7 gjërat që çdo shef i mirë duhet t’i thotë punonjësve

Slideshow

12 Quotes motivuese nga Larry Page për Suksesin, Kreativitetin dhe Punën

Sipërmarrje

Këtë fundvit, bëhu Babagjyshi i një dëshire fëminore!

Lajme

Si të përgjigjemi kur na pyesin, “ku e shihni veten pas pesë vjetësh?”

Sipërmarrje

Si të nisësh një biznes absolutisht pa para?

Sipërmarrje

Modeli “iClub”, si po shndërrohen të rinjtë shqiptarë në zgjidhës të problemeve?

Strategy

8 gjërat që McDonald’s mund t’ju mësojë rreth suksesit në biznes

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00