bug Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Apple dhuron 1 milion dollarë shpërblim për ata që mund ta hakerojnë një iPhone

Teknologji

Iphone duket se ka një problem. Bëni update telefonat

Lajme

Një bug (gabim) në Apple Watch mundësoi përgjimin e iPhone-ve

Lajme

Një problem i Google ka ekspozuar të dhënat personale të 500,000 përdoruesve

Teknologji

Shqiptari nga Kosova shpërblehet me 25.000 $ dhe punësohet nga Instagram