biznes social Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Sipërmarrje sociale apo biznes social. Ja ndryshimi dhe ngjashmëritë

Personazhe

Daklea Shtylla, lë administratën për biznesin social

Business Pulse

Kush janë fituesit e SIA 

Intervista

“Agrimona”, biznesi i ri social në Tiranë

Startup

Social Impact Award 2018: Kur të bërit biznes bëhet humane njëkohësisht

Sipërmarrje

Njihuni me Anisën, vajzën që realizoi idenë e saj duke krijuar një biznes social

Sipërmarrje

Biznesi social, më shumë se thjesht një burim përfitimi në Shqipëri

Lajme

Keni një ide për bizneset sociale? Ja si mund të aplikoni

Startup

Nathan Koeshall: Sipërmarrja nuk ka moshë

Startup

Si e shndërrova pasionin tim për arkitekturën në një startup?