aksionet Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Të ardhurat e Jeff Bezos pritet të kalojnë edhe pasurinë e Bill Gates

Personazhe

Ky sipërmarrës miliarder u bë njeriu më i pasur në Kinë

Lajme

Cili është plani ambicioz i Mark Zuckerberg për Facebook në 10-vjeçarin e ardhshëm?

Teknologji

Snapchat është tashmë më i vlefshëm se Ferrari dhe Twitter së bashku

Teknologji

Kompania Apple vlerësohet me 699 miliardë $ duke thyer rekord

Strategy

Nëse do të bëhesh i pasur, mos i dëgjo këto gënjeshtra

Lajme

Trump thërret Mark Zuckerberg në kabinetin e tij qeveritar

Sipërmarrje

Këta ish të burgosur janë bërë sipërmarrës të suksesshëm

Lajme

Amancio Ortega, personi më i pasur në botë, ia kalon dhe Bill Gates

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00