Si të rrisni trafikun e faqes suaj për më pak se 30$? » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 13/11/2019

Si të rrisni trafikun e faqes suaj për më pak se 30$?

Share
nga Anerola Torollari
Nën 13, 2019
Studied at Faculty of Science, Content Editor Biznesi at Business Magazine
lexo me teper >

Nëse nuk je i pari, je i fundit. Kjo mund të mos jetë plotësisht e vërtetë, por kur bëhet fjalë për SEO, është shumë afër së vërtetës. 33% e të gjithë trafikut me rezultatet e kërkimit në Google do të shkojnë në faqen e parë. 75% e njerëzve nuk do të lëvizin nga faqja e parë. Kjo do të thotë se është absolutisht thelbësore ta keni website tuaj në faqen e parë të rezultateve për termat përkatës të kërkimit. Për këtë një mjet që mund t’ju ndihmojë është Seobility.

Lexoni: Përqafo risitë dhe vihu në rolin e klientit. Konferenca e marketingut dixhital AllWeb mbledh rreth 270 pjesëmarrës

Ky software ju jep të gjitha analizat dhe mjetet SEO që ju nevojiten për ta bërë faqen tuaj të ngjitet në një renditje të mirë kur shfaqen rezultatet e kërkimit. Kur e hapni, Seobility bën një kërkim të plotë të faqes suaj dhe identifikon gabimet si dhe çështjet teknike që mund të dëmtojnë renditjen tuaj të SEO. Më pas ju jep udhëzime se si të përmirësoheni. Pasi të keni bërë ndryshimet, Seobility vazhdon t’ju ndihmojë duke iu duke dhënë këshilla për krijimin e lidhjeve dhe duke ndjekur renditjen e fjalëve tuaja në motorë të ndryshëm kërkimi në të dy nivelet lokale dhe globale. Ai madje analizon përmbajtjen e renditjes më të lartë në Google për t’ju ndihmuar të optimizoni faqet tuaja për të qenë sa më aktualë.

Një abonim në Seobility është në dispozicion për vetëm 29 dollarë sot.

/Entrepreneur

Subscribe në kanalin tonë në YouTube