Si të rrisni trafikun e faqes suaj për më pak se 30$? - Business Magazine Albania

Si të rrisni trafikun e faqes suaj për më pak se 30$?


Nëse nuk je i pari, je i fundit. Kjo mund të mos jetë plotësisht e vërtetë, por kur bëhet fjalë për SEO, është shumë afër së vërtetës. 33% e të gjithë trafikut me rezultatet e kërkimit në Google do të shkojnë në faqen e parë. 75% e njerëzve nuk do të lëvizin nga faqja e parë. Kjo do të thotë se është absolutisht thelbësore ta keni website tuaj në faqen e parë të rezultateve për termat përkatës të kërkimit. Për këtë një mjet që mund t’ju ndihmojë është Seobility.

Lexoni: Përqafo risitë dhe vihu në rolin e klientit. Konferenca e marketingut dixhital AllWeb mbledh rreth 270 pjesëmarrës

Ky software ju jep të gjitha analizat dhe mjetet SEO që ju nevojiten për ta bërë faqen tuaj të ngjitet në një renditje të mirë kur shfaqen rezultatet e kërkimit. Kur e hapni, Seobility bën një kërkim të plotë të faqes suaj dhe identifikon gabimet si dhe çështjet teknike që mund të dëmtojnë renditjen tuaj të SEO. Më pas ju jep udhëzime se si të përmirësoheni. Pasi të keni bërë ndryshimet, Seobility vazhdon t’ju ndihmojë duke iu duke dhënë këshilla për krijimin e lidhjeve dhe duke ndjekur renditjen e fjalëve tuaja në motorë të ndryshëm kërkimi në të dy nivelet lokale dhe globale. Ai madje analizon përmbajtjen e renditjes më të lartë në Google për t’ju ndihmuar të optimizoni faqet tuaja për të qenë sa më aktualë.

Një abonim në Seobility është në dispozicion për vetëm 29 dollarë sot.

/Entrepreneur

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #28 - Prill 2022

Si sipërmarrës e keni dëgjuar, madje e keni predikuar shprehjen: jeta nuk bëhet më e lehtë, thjesht ju bëheni më të fortë. Kësaj radhe po e përjetojmë siç nuk e kishim imagjinuar.

Ndërsa po synonim të dilnim nga kthetrat e pandemisë, një tjetër plagë goditi Europën. Sulmi rus ndaj Ukrainës, i pakonceptueshëm nga bota moderne, erdhi si një Tsunami në Europë dhe madje në të gjithë Botën. Lufta me armë shkatërruese, deri tek kërcënimi i përdorimit të armëve nukleare, po sjell një dëm të jashtëzakonshëm për Ukrainën dhe popullin e saj. Mijëra të vrarë dhe mbi 4 milionë të shpërngulur nga vendi, pavarësisht rezistencës së fortë dhe të paparashikuar të ukrain- asve.

Zhvillimet dinamike në më pak se një muaj, çuan në vendime të pamenduara më parë për dhjetëra kompani ndërkombëtare. Tregjet e lëndëve të para panë çmime të rritura me ritmet më të larta të 40 viteve të fundit, ndërsa sheshet në kryeqytetet botërore, përfshirë Tiranën, pritën protestat, fillimisht kundër luftës e më tej kundër rritjes së çmimeve. Më 8 Mars, Çmimi i Naftës kaloi nga 199 lekë/litër në 260-270 lekë për litër, ndërsa po gjatë marsit, çmimi i bukës masive kaloi nga 80 lekë në 100 dhë së fundi 120 lekë. Qeveria ngriti komitete për të …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0