Teknologji

Google hedh hapin e radhës, vendos një kabllo privat në Oqeanin Atlantik

High-Tech

Kjo pajisje ju lejon të flisni me kompjuterin tuaj pa thënë asnjë fjalë

Teknologji

5 raste të përdorimit të Blockchain në teknologji

Teknologji

Samsung përmirëson Chromebook Plus me një kamera të dytë dhe një procesor të ri

Teknologji

Harrojini çelësat e makinave, Samsung dhe Apple kanë menduar për ju

High-Tech

Shfaqet për herë të parë në Shqipëri, filmi artistik në realitet virtual 360º

Teknologji

Gjithçka që duhet të dini rreth prezantimit të Apple gjatë konferencës WWDC 2018

Teknologji

Samsung dhe Red Bull sfidojnë përdoruesit të ‘Shikojnë Pamjen e Madhe’ në një video të re të sporteve ekstreme

Teknologji

Real Madrid, mes pasionit dhe teknologjisë