Teknologji

Real Madrid, mes pasionit dhe teknologjisë

Teknologji

CEO i Microsoft, Satya Nadella: “E ardhmja që po krijojmë është një zgjedhje që po e bëjmë vetë”

Teknologji

Samsung hap Qendrat Globale të IA në Mbretërinë e Bashkuar, Kanada dhe Rusi

Teknologji

Disney ka bërë një xhakete VR që simulon përqafimet dhe gjarpërinjtë

Teknologji

Google Duplex prenotoi një vend tek parukierja nëpërmjet një telefonate

Teknologji

Coca Cola i bashkohet shitjes së produkteve brenda në makinë

Teknologji

Porsche Design Huawei Mate RS. I mbivlerësuar për ato që ofron?

Teknologji

Lufta e Android: BlackBerry DTEK60 vs Google Pixel

Teknologji

Smartphone Android pa security update janë më të sigurtë se një PC