Trajnim: "Si të Ndërtoni Planin e Biznesit Agroturistik?" - Business Magazine Albania

Trajnim: “Si të Ndërtoni Planin e Biznesit Agroturistik?”


Doni të jeni të suksesshëm në biznesin tuaj të Agroturizmit? Nuk dini nga t’ja filloni? Atëherë trajnimi profesional “Si të Ndërtoni Planin e Biznesit Agroturistik?” vjen në ndihmë për të gjithë sipërmarrësit, drejtuesit dhe menaxherët e biznesit, si edhe specialistët e bankave që duan të trajnohen për teknikat më bashkëkohore të ndërtimit dhe implementimit të Planit të Biznesit në fushën e Agroturizmit.

Trajnimi organizohet në ambientet e Tirana Business University, Rruga e Kavajës, Tiranë.

Datë: 13 Nëntor 2019

Ora: 10.00 – 15.00

Regjistrohuni në:
Tel: +355672032205
ose email: [email protected]

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0