Vizion Plus Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Ja sa kushton 1 sekondë reklamë në televizionet kombëtare

Lajme

Shpallet lista e më të pasurve, ja cilët janë 10 shqiptarët që kryesojnë listën

Lajme

Tring njofton se po mbyllet Procesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive – Përfitoni nga ofertat!

Media&PR

“Share Albania” dhe “Albanian ICT Academy” shpallen idetë fituese të “Do you have an idea?”

Lajme

SOT FINALJA E MADHE E “DO YOU HAVE AN IDEA”, NJË MBRËMJE E MBUSHUR PLOT EMOCIONE

Media&PR

“Blancheur”, “Albanian ICT Academy” dhe “Epoka e Skënderbeut” kalojnë në finalen e madhe të “Do you have an idea?”

Media&PR

“Ferma Amalthia” dhe “Albanian Adventure Resort” bëhen pjesë e finales së madhe të “Do you have an idea?”

Media&PR

“Creativity zone” dhe “Share Albania”, idetë e para finaliste të “Do you have an idea?”

Media&PR

“Albanian ICT Academy” dhe “Unë krijoj” kalojnë në fazën tjetër të “Do you have an idea?”

Media&PR

Ja cilat ishin idetë më të mira të prezantuara këtë të Enjte në “Do you have an idea?”