Suedi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Për fansat e Mini Cooper, makina do të bëhet elektrike

Personazhe

Shqiptarët e suksesshëm në Suedi

Ndërmarrës

Idriz Zogaj nga Kosova, kampion i kujtesës në botë

Kosova

Kush është shqiptari deputet në Suedi, që kandidon për Parlamentin Europian!

EU Corner

Këto janë vendet më të shtrenjta dhe më të lira të Evropës

Lajme

31 vendet më të sigurta në botë

Business Pulse

Kur largohen nga shtëpia të rinjtë evropianë?

Teknologji

Planet e abonimit të Volvo tashmë fillojnë nga $600 (me siguracion)

Teknologji

Koenigsegg Agera RS zyrtarisht makina më e shpejtë në Planet

Lajme

Ja sa është paga mesatare në Shqipëri, rajon dhe Evropë…