sistemeve të rrjetit Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Slideshow

Samsung Përgjysmon Kohën e Larjes së Rrobave me Teknologjinë Inovatore QuickDrive™

Media&PR

Samsung organizon konkursin për dizajnin e aksesorëve të televizorëve QLED

Media&PR

Samsung Electronics ngre nivelin e produkteve në tregun e aksesorëve televizivë

Teknologji

Pajisja e re Gear 360 e Samsung realizon video të vërteta 4K dhe shkrepje të figurës 360 gradë

Teknologji

Zbuloni mundësitë e reja me Samsung Galaxy S8 dhe S8+: Smartphon-ët pa kufij

Lajme

Samsung Electronics lançon Kinemanë e së Ardhmes me Teknologjinë e Re të Ekraneve për Kinema

Lajme

Samsung i bashkohet Komunitetit Zvicerian të Orëve të Çmuara në Baselworld 2017

Teknologji

Linja e televizorëve QLED 2017 Samsung vlerësohet me çertifikimin UHD Alliance Premium

Lajme

Samsung fiton 49 Çmime “iF Design Awards”

Teknologji

Samsung Prezanton Televizorët e Rinj Lifestyle në Eventin e Lançimit Global në Paris