shëndetësi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Startup

Ekipi nga Kosova triumfon në garën në Gjermani “Smart Data in Health”

Thirrje per Aplikime

Samiti Global i Sipërmarrjes 2019, një mundësi për të zhvilluar më tej sipërmarrjen tuaj

Teknologji

NOL, pajisja që optimizon shpërndarjen e ilaçeve

Lajme

2019, rriten pagat në arsim, mjeksi e ushtri

Intervista

Flet Brigite Peposhi. Inteligjenca artificiale mund të zgjidhë krimet

Lajme

Kosova me sytë nga Bitcoin, investojnë rreth 800 mijë euro

Lajme

Me Kartën Blu tashmë mund të jetoni dhe punoni në Bashkimin Europian

Teknologji

A është teknologjia një hap drejt zëvendësimit të mjekëve, avokatëve dhe profesioneve të tjera?

Teknologji

Pokemon Go, një kurë për autizmin

Lajme

Në cilat industri femrat mbajnë pozicionet më të larta?