rezultate Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

5 zakonet më sfiduese për sipërmarrësit e rinj

Lajme

10 aftësitë më të kërkuara të vitit 2019, sipas LinkedIn

Strategy

Si ndikojnë zakonet në suksesin tuaj?

Strategy

Pse studentët me rezultate mesatare bëhen liderët më të mirë?

Strategy

Çfarë të bëni nëse shefi juaj ju detyron të punoni deri vonë?

Marketing

“Transformimi Dixhital”, kryefjala e konferencës së Marketingut Dixhital AllWebMK 2018

Intervista

Autobox.al, platforma ku mund të gjeni gjithçka për automobilistikën

Teknologji

Rrezatimi i celularëve nuk rrezikon njerëzit

Media&PR

Vasil Naçi, mentori që mblodhi dhe frymëzoi 2000 njerëz me “Rruga drejt Suksesit”

Startup

Ja si mund të mbijetojnë bizneset ndër shekuj