Reddit Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Slideshow

Post Startup Grind Tirana, Lona Alia drejt sipërmarrjës triliona dollarëshe

Shqiptarë Sipërmarrës në botë

Lona Alia, vajza shqiptare vjen të na tregojë historinë e saj të suksesit nga Silicon Valley në Startup Grind Tirana

Teknologji

VOCE kërkon të rrisë produktivitetin tonë gjatë dëgjimit të podcast-eve

Teknologji

Aplikacionet që përdorim vazhdimisht na bëjnë të palumtur

Strategy

Bill Gates thotë se kjo është arsyeja që ai është kaq i suksesshëm

Startup

Si ky aplikacion u kthye në një makth për zhvilluesen 16 vjeçare të tij?

Strategy

Pse 2018 duhet të jetë viti juaj i ndryshimit?

Teknologji

Krijuesi i butonit “Like” i trembet pasojave të Facebook

Strategy

Kjo është këshilla që Bill Gates do të jepte për 19-vjeçarët

Lajme

Mediat sociale, sa i lidhur është depresioni dhe ankthi me to?

Evente

Panairi i Sipërmarrjeve me Impakt Social

Janar 22, 2019
ora 10:00 – 15:00