Paris Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Travel

Top 10 qytetet me ekuilibrin më të mirë punë-jetë në vitin 2019

Business Pulse

Global Woman Club Tirana organizon në 2 Nëntor Business Networking Breakfast

Business Pulse

Një shqiptar në Paris zbulon misterin e ndërtimit të piramidave dhe ndryshon historinë antike të njerëzimit

Teknologji

Parisi planifikon taksitë fluturuese deri në vitin 2024

Strategy

IKEA po rishikon modelin e saj të biznesit. Dyqane në qendër të Parisit

Travel

Qytetet më të shtrenjta për të jetuar

Lajme

Në studimin për cilësinë e jetës, Tirana renditet nga të fundit kryeqytete europiane

Lajme

Shuhen flakët në Paris, qeveria pezullon vendimin për rritjen e çmimit të naftës

Business Pulse

Ky është vendi me numrin më të madh të miliarderëve

Strategy

Muajt idealë për të realizuar udhëtimin e ëndrrave tuaja