Pandora Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Facebook prezanton produktin e tij më të ri, Portal

Sipërmarrje

5 sipërmarrës shumë të suksesshëm, karriera e të cilëve u zhvillua në të 30-at e tyre

Teknologji

Gjysma e kohës dixhitale shpenzohet në aplikacionet e smartphone-ëve

Teknologji

Ja cilat janë aplikacionet më të mira për Android dhe iOS

Slideshow

Çfarë fshihet pas emrit të këtyre markave?

Teknologji

Ja sa para fitojnë Apple, Google dhe Facebook çdo sekondë