ndryshim Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Punonjësit kanë frikë t’ju tregojnë të vërtetën?! Ja se si t’i inkurajoni ata

Strategy

Si të bëheni një frymëzim për të tjerët?

Strategy

Pse 2018 duhet të jetë viti juaj i ndryshimit?

Lajme

Cila është arsyeja që e çoi CEO-n e Uber drejt dorëheqjes?

Teknologji

WhatsApp tashmë po dominon edhe tregun e video thirrjeve

Strategy

Nuk doni që ta shpenzoni kot jetën tuaj? Ja 6 gjërat që nuk duhet të bëni më

Slideshow

5 Rastet që Elon Musk ka dështuar

Strategy

Si të ndërtosh vetëbesimin dhe të përgatitësh veten për të patur sukses në jetë?

Sipërmarrje

Trendi që po prek të gjitha kompanitë

Strategy

Si ta ndihmoni kompaninë tuaj të përvetësojë një teknologji të re?

Evente

Trajnim nga BERZH – Si të menaxhoni një kompani konsulence?

Tetor 29, 2018
- 30 Tetor, 2018 dhe 20-21 Nëntor 2018, ora 9:00 AM - 5:30 PM

Panairi i 21 i Librit “Tirana 2018”

Nëntor 14, 2018
– 18 Nëntor ora 08:00 - 21:00