NASA Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Jeff Bezos zbulon anijen kozmike Blue Moon

Diaspora

Familja Zadeja, nga muzika te shkencat hapësinore të shekullit XXI

Teknologji

NASA shpall tre dizajnet më të mira për shtëpitë në Mars

Teknologji

Izraeli, mision historik për të mbërritur në Hënë

Teknologji

Çfarë ndodhi me Teslën që “fluturoi” në Mars?

Teknologji

Gati për të eksploruar një planet të ri. NASA ul sondën “Insight”në Mars

Teknologji

MonitHer, teknologjia që rrit mundësinë e zbulimit të kancerit të gjirit

Shkence

NASA ofron vende të reja pune. Ja çfarë duhet të bëjnë të interesuarit

Shkence

Zbulim i ri në Mars! NASA del në një konferencë live

Business Pulse

Mike Massimino, ish astronaut i NASA dhe personi i parë që ka dërguar një Tweet nga hapësira, është folësi i ri kryesor i Spark.me 2018