MicroSD Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Alcatel sjell Android Oreo (Go edition) edhe në smartfonët me kosto të përballueshme

Teknologji

Samsung nis prodhimin e UFS së parë 512 Gb për pajisjet mobile të gjeneratës së ardhshme

Lajme

SanDisk prezanton kartën mikro SD prej 400 GB

Teknologji

Samsung prezanton serinë e re të Galaxy J

Slideshow

Samsung Galaxy S8, smartphone-i që bën diferencën

Mobile

6 gjërat që Samsung Galaxy S8 i bën më mirë se iPhone

Mobile

Telefoni më i vogël 4G në botë ka një jetëgjatësi prej 3 ditësh dhe kushton vetëm 70$

Teknologji

Zbuloni mundësitë e reja me Samsung Galaxy S8 dhe S8+: Smartphon-ët pa kufij