konsumatore Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Analistët: Problemi më i madh i Huawei është pasiguria

Lajme

Vodafone lançon rrjetin 5G në Britani me plane tarifore të pakufizuara

Lajme

Bishtat e cigareve, një rrezik që vjen në tavolinat tona

Lajme

Shitjet gjatë “Prime Day” të Amazon arrijnë në 4 miliardë dollarë

Teknologji

Smartfonët dhe të rinjtë: Çfarë do sakrifikonin të rinjtë vetëm që të mos hiqnin dorë nga telefonët e tyre

Sipërmarrje

Më tepër ditë pushimi për ata që nuk konsumojnë duhan

Media&PR

Si i shpëtova bombardimit në Berlin?

Sipërmarrje

Michael Kors mbyll 100 dyqane për shkak të shitjeve të pakëta

Teknologji

3 momentet më të këqija për të blerë një makinë

Personazhe

Mark Zuckerberg ka punësuar 47 shkencëtarë për të kuruar të gjitha sëmundjet