Jeff Bezos Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Trump i vendos Bezos një pseudonim të ri ndërsa tallet me divorcin e tij

Lajme

A do të jetë Jeff Bezos njeriu më i pasur në botë edhe pas divorcit?

Strategy

4 zakone të jetës së përditshme që do t’ju bëjnë të suksesshëm

Strategy

Fëmijët më të suksesshëm marrin këto 8 dhurata nga prindërit e tyre

Lajme

2018, viti katastrofik për Facebook. Zuckerberg humbet miliarda dollarë

Business Pulse

Mos e torturoni veten! Të jesh i suksesshëm nuk do të thotë të zgjohesh shumë herët

Business Pulse

Cila është gjëja më e keqe rreth mediave sociale? Musk, Bezos dhe Systrom japin 3 përgjigje të ndryshme

Business Pulse

Dëshiron të punosh me Jeff Bezos? Ja tre pyetjet që ai u bën punonjësve të rinj

Strategy

5 sekretet e suksesit sipas Jeff Bezos

Business Pulse

Amazon rrit pagat minimale të punonjësve, ndërkohë Bezos fiton 4 milionë dollarë në orë

Evente

Panairi i Sipërmarrjeve me Impakt Social

Janar 22, 2019
ora 10:00 – 15:00